Indeks: T-XMER502150300/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 20mm na 10mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, natomiast opcjonalnie możliwe jest zastosowanie montażu na szynę DIN.
Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm