Indeks: T-XMER502150300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 1A został zaprojektowany do współpracy z układami pomiarowymi. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary wewnętrzne wynoszą 21mm średnicy, a otwór przystosowany jest do szyny prądowej o wymiarach 20mm na 10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm