Indeks: T-XMER502150250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast dedykowany rozmiar szyny prądowej to 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm