Indeks: T-XMER502150250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 250A oraz wyjściowym 1A został zaprojektowany do precyzyjnego przetwarzania wartości prądu w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz jest dostosowana do montażu na szynę prądową o wymiarach 20mm x 10mm. Przekładnik przystosowano do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego adaptera do szyny DIN. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm