Indeks: T-XMER502150200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 200A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA oraz klasą 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 21mm, co umożliwia montaż na szynę prądową o maksymalnych wymiarach 20mm x 10mm. Element przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, przy czym istnieje opcja zastosowania mocowania na szynę DIN.
Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm