Indeks: T-XMER502150150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 150A oraz wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości natężenia prądu. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz jest przystosowany do montażu na szynie prądowej o wymiarach 20mm x 10mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany, a opcjonalnie możliwe jest zastosowanie montażu na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm