Indeks: T-XMER502150125/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 również przy obciążeniu 5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 20mm x 10mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm