Indeks: T-XMER502150125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany, a opcjonalnie możliwe jest zastosowanie montażu na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm oraz przystosowane jest do współpracy z szyną prądową o wymiarach 20mm na 10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm