Indeks: T-XMER502150100/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 10mm, przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 21mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego bezpośrednio w instalacji. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN o kodzie XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150100/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm