Indeks: T-XMER502150100/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 100A oraz wyjściowych 1A przeznaczony jest do transformacji wartości prądu w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną 21mm oraz możliwość montażu na szynie prądowej o wymiarach 20mm x 10mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, a dzięki dodatkowym akcesoriom istnieje możliwość instalacji na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502150100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm