Indeks: T-XMER502130600/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 600A oraz prądzie wyjściowym 5A jest urządzeniem przeznaczonym do transformacji prądów wysokich wartości na niższe, pomiarowe poziomy. Produkt charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o maksymalnym wymiarze 20mm x 10mm. Urządzenie może być mocowane poprzez przykręcanie, a dzięki odpowiednim akcesoriom istnieje możliwość montażu na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130600/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm