Indeks: T-XMER502130400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 400/5A przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 21mm, natomiast dedykowany rozmiar szyny prądowej to 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny jest element montażowy o numerze katalogowym XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm