Indeks: T-XMER502130400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, natomiast dopuszczalny rozmiar szyny prądowej to 20mm x 10mm.
Opcjonalnie dostępny jest element montażowy o numerze katalogowym XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm