Indeks: T-XMER502130300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przełożeniu 300/5A charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Urządzenie przeznaczone jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 300A z wyjściem 5A.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 21mm, co pozwala na prowadzenie szyny prądowej o wymiarach 20mm na 10mm. Opcjonalnie dostępny jest element montażowy o numerze katalogowym XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm