Indeks: T-XMER502130250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 250A na 1A przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 21mm, natomiast wymiar szyny prądowej to 20mm na 10mm.
Opcjonalnie dostępny jest osprzęt montażowy o oznaczeniu XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm