Indeks: T-XMER502130200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przekładni 200/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Otwór wewnętrzny urządzenia posiada średnicę 21mm, natomiast dopuszczalny rozmiar szyny prądowej wynosi 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny jest adapter montażowy XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm