Indeks: T-XMER502130200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, a dedykowany rozmiar szyny prądowej to 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny jest osprzęt o kodzie XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm