Indeks: T-XMER502130150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 150A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w klasie dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz w klasie 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 21mm oraz przystosowanie do montażu na szynę DIN lub metodą przykręcania. Kompatybilne wymiary szyny prądowej wynoszą 20mmx10mm. Opcjonalnie dostępny jest element XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm