Indeks: T-XMER502130150/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 21mm oraz przystosowany jest do montażu na szynę DIN lub przykręcania. Kompatybilne wymiary szyny prądowej wynoszą 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny jest element montażowy XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm