Indeks: T-XMER502130125/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 20mmx10mm. Element jest przystosowany do montażu przykręcanego, z możliwością rozszerzenia o montaż na szynę DIN za pomocą dodatkowych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm