Indeks: T-XMER502130125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, średnica wewnętrzna 21mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz przystosowaniem do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm