Indeks: T-XMER502130120/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 120A oraz wyjściowych 1A przeznaczony jest do transformacji prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy analogicznym obciążeniu. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mm x 10mm.
Wewnętrzna średnica elementu wynosi 21mm, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego. Urządzenie może być montowane poprzez bezpośrednie przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest również dedykowany zestaw montażowy o oznaczeniu XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130120/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm