Indeks: T-XMER502130100/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 20mmx10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130100/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm