Indeks: T-XMER502130100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy przeznaczony do pomiaru prądu o wartości wejściowej 100A z wyjściem 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz jest dostosowane do pracy z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 20mm na 10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM07-00M1-0013.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER502130100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Seria producenta
XMER 50-21
Średnica wewnętrzna
21mm