Indeks: T-XMER501450300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450300/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER5014
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Element przystosowany jest do montażu przykręcanego, przy czym istnieje możliwość opcjonalnego montażu na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny jest również akcesorium o numerze katalogowym XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm