Indeks: T-XMER501450300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy serii XMER 50-14 przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 14mm. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm