Indeks: T-XMER501450250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy serii XMER 50-14 przeznaczony jest do pomiaru prądu przemiennego z wartością wejściową 250A oraz wyjściową 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm