Indeks: T-XMER501450250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450250/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do powierzchni montażowej. Istnieje możliwość opcjonalnego montażu na szynę DIN, a średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 14mm. Opcjonalnie dostępny jest element o oznaczeniu XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm