Indeks: T-XMER501450200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie dostępny jest również montaż na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: uchwyt XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm