Indeks: T-XMER501450200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy serii XMER 50-14 przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Konstrukcja umożliwia montaż poprzez przykręcenie, a przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów możliwy jest również montaż na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm