Indeks: T-XMER501450150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu przewiduje otwór o średnicy wewnętrznej 14mm. Montaż urządzenia może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm