Indeks: T-XMER501450150/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 150A na sygnał wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia odpowiedni montaż przewodu pomiarowego. Urządzenie przystosowane jest do montażu poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm