Indeks: T-XMER501450125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm. Sposób montażu przewiduje mocowanie poprzez przykręcanie, z możliwością zastosowania instalacji na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest akcesorium o numerze katalogowym XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm