Indeks: T-XMER501450100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 100A, przetwarzając go na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja komponentu o średnicy wewnętrznej 14mm umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN o symbolu XM01-00M1-0009.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501450100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm