Indeks: T-XMER501430300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 1A został zaprojektowany do precyzyjnej transformacji wartości prądu w układach pomiarowych. Element charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm