Indeks: T-XMER501430250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych, przekształcając prąd wejściowy o wartości 250A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Średnica wewnętrzna otworu przelotowego wynosi 14mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm