Indeks: T-XMER501430250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm