Indeks: T-XMER501430200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 14mm, co determinuje sposób prowadzenia przewodu przez rdzeń urządzenia.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm