Indeks: T-XMER501430150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 150A oraz prądem wyjściowym 5A.
Klasa dokładności elementu wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA. Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 14mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm