Indeks: T-XMER501430150/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, średnica wewnętrzna 14mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 150A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Element charakteryzuje się średnicą wewnętrzną otworu wynoszącą 14mm, co umożliwia montaż na przewodzie o odpowiednim przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
14mm