Indeks: T-XMER501430100/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 100/5A służy do przetwarzania wyższych wartości prądu na sygnał o standardowym poziomie 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430100/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
14mm