Indeks: T-XMER501430100/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 14mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER501430100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Seria producenta
XMER 50-14
Średnica wewnętrzna
14mm