Indeks: T-XMER4521400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 400A do prądu wyjściowego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą dokładności 1 przy tym samym obciążeniu znamionowym.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Element przystosowany jest do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mm x 10mm, a jego średnica wewnętrzna wynosi 21mm. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm