Indeks: T-XMER4521400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521400/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 400A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu maksymalnym.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów montażowych. Wewnętrzna średnica przekładnika wynosi 21mm, natomiast dopuszczalny wymiar szyny prądowej to 20mm na 10mm.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm