Indeks: T-XMER4521300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521300/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 21mm i jest przystosowane do pracy z szyną prądową o wymiarach 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm