Indeks: T-XMER4521250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu pierwotnego o wartości 250A z wyjściem wtórnym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz przystosowana jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary przeznaczone dla szyny prądowej to 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm