Indeks: T-XMER4521200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521200/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór przelotowy o średnicy wewnętrznej 21mm oraz jest dostosowane do pracy z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 20mm x 10mm. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm