Indeks: T-XMER4521200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 200A i wyjściowych 1A przeznaczony jest do redukcji prądów pierwotnych w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz możliwość pracy z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 20mm x 10mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, a przy zastosowaniu dodatkowych akcesoriów istnieje możliwość instalacji na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm