Indeks: T-XMER4521150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz otwór na szynę prądową o wymiarach 20mm x 10mm. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm