Indeks: T-XMER4521125/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 125A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na wartości bezpieczne dla urządzeń pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o maksymalnym wymiarze 20mm x 10mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER4521125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
20mmx10mm
Średnica wewnętrzna
21mm